Palinkėjimų knyga PK118. 25 €

Svečių palinkėjimų knyga su augaliniais motyvais - bijūnais. Pirmame puslapyje - jaunųjų tekstas su vardais ir data, kiti puslapiai - tušti. Pagal pageidavimą, galime pagaminti su išskyrimu nuotraukai/tekstui arba anketomis.

Palinkėjimų knyga PK119. 25 €

Svečių palinkėjimų knyga su augaliniais motyvais - saulėgrąžomis. Pirmame puslapyje - jaunųjų tekstas su vardais ir data, kiti puslapiai - tušti. Pagal pageidavimą, galime pagaminti su išskyrimu nuotraukai/tekstui arba anketomis.

Palinkėjimų knyga PK6. 27 €

Prabangi aukso spalvos svečių palinkėjimų knyga. Knyga surišama kaspinu. Pirmame puslapyje - jaunųjų tekstas su vardais ir data, kiti puslapiai - tušti. Pagal pageidavimą, galime pagaminti su anketomis.

Palinkėjimų knyga PK103. 25 €

Svečių palinkėjimų knyga su augaliniais motyvai. Pirmame puslapyje - jaunųjų tekstas su vardais ir data, kiti puslapiai - tušti. Pagal pageidavimą, galime pagaminti su išskyrimu nuotraukai/tekstui arba anketomis.

Palinkėjimų knyga PK7. 26 €

Svečių palinkėjimų knyga. Galima keisti viršelio ir kaspino spalvą. Pirmame puslapyje - jaunųjų tekstas su vardais ir data, kiti puslapiai - tušti. Pagal pageidavimą, galime pagaminti su anketomis.

Palinkėjimų knyga PK118. 25 €

Svečių palinkėjimų knyga su kaspinėliu, kaspinėlio spalvą galima keisti. Pirmame puslapyje - jaunųjų tekstas su vardais ir data, kiti puslapiai - tušti.

Palinkėjimų knyga PK5. 26 €

Svečių palinkėjimų knyga. Kaspino ir popieriaus spalvą galima keisti.

Palinkėjimų knyga PK118. 25 €

Svečių palinkėjimų knyga su auksiniu viršeliu. Pirmame puslapyje - jaunųjų tekstas su vardais ir data, kiti puslapiai - tušti. Pagal pageidavimą, galime pagaminti su išskyrimu nuotraukai/tekstui arba anketomis.

Palinkėjimų knyga PK93. 25 €

Svečių palinkėjimų knyga. Knygos modelis yra priderintas prie kvietimo VK93. Pirmame puslapyje - jaunųjų tekstas su vardais ir data, kiti puslapiai - tušti. Pagal pageidavimą, galime pagaminti su anketomis.