Prekės pristatomos visoje Lietuvoje ir užsienyje!

  I. Užsakymas

Prie prekės rasite patogią užsakymo formą, kurią turėsite užpildyti. Užsakyti galite ir el. paštu: info[eta]svajoniuvestuves.lt. Užsakymai priimami tik el. paštu arba atvykus į studiją. 

Kvietimų maketavimas ir teksto spausdinimas yra nemokami. Minimali užsakymo suma – 23 € (pristatymo išlaidos neįskaičiuotos).

Svarbu, kad be klaidų pateiktumėte visą informaciją: vestuvinio kvietimo tekstą, pristatymo adresą, telefono nr. 

 

  II. Užsakymo apmokėjimas ir gaminio maketo patvirtinimas

Užpildę užsakymo formą ir išsiuntę mums, į Jūsų nurodytą el. paštą 24 valandų bėgyje išsiųsime laišką su sąskaita, kuriame bus informacija apie apmokėjimą. Už užsakytas prekes galite atsiskaityti pavedimu arba atsiimant gaminius.

Prieš pradedant gamybą atsiūsime gaminio maketą patvirtinimui. Patvirtindami maketą, tuo pačiu patvirtinate, kad jame nėra klaidų ir jis yra tinkamas spausdinimui. Jaunųjų ir svečių vardai į kvietimus yra įrašomi tokia tvarka, kokia yra surašyti Užsakovo pateiktame dokumente. Kvietimai, svečių susodinimo planai, palinkėjimų knygos ir kita atributika pradedami gaminti tik galutinai suderinus visas detales su užsakovu.

 

  III. Pristatymas

              Pristatymas Lietuvoje

⇒ Prekes pagaminame ir Lietuvoje pristatome per 5-10 darbo dienas nuo apmokėjimo. Terminas priklauso nuo užimtumo. Dėl tikslesnio termino prašome teirautis el. paštu arba telefonu 8 608 20 361.

⇒ Prekes pristato LP Express kurjeriai (lpexpress.lt) tiesiai Jums arba į visą parą veikiančius siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 – jau kitą darbo dieną po pagaminimo. Taip pat prekes gaite atsiimti mūsų studijoje Vilniuje, Trakų g. 9 (Pranciškonų rūmuose).

Pristatymo kaina Lietuvoje:

  • 5 € – per LP Express kurjerį į namus ar į darbą
  • 3,2 € – į LP Express 24 terminalą. Pasirinkus šį pristatymo būdą būsite informuoti SMS žinute, kuomet prekė pasieks pasirinktą terminalą. Žinutėje rasite ir informaciją, kaip atsiimti siuntą. Pasirinkdami šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų mobilaus telefono numerį ir terminalo adresą. Terminalų sąrašą rasite čia:  https://www.lpexpress.lt/LP-EXPRESS-24/Vietu-sarasas.html. 
  • NEMOKAMAI – iš anksto susitarus – prekes Vilniuje, Trakų g. 9 (Pranciškonų rūmuose) galima atsiimti patiems

⇒ Pasirinkus pristatymą per kurjerį, prekės dažniausiai pristatomos darbo dienomis iki 16 val, todėl renkantis pristatymo adresą gerai pagalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Tokiu atveju geriau pasirinkite kitą pristatymo vietą, pvz. savo darbovietę. Prieš atvažiuodamas, kurjeris dažniausiai paskambina suderinti pristatymo laiką. Jei, dėl tam tikrų priežasčių kurjeris nepristatė siuntos – būtinai informuokite mus. Tokiu atveju pranešime Jums siuntos kodą, tada su LP Express kurjeriu galėsite suderinti naujas pristatymo detales.

             Pristatymas užsienyje

⇒ Prekės į užsienio valstybes siunčiamos registruota pirmenybine siunta.

⇒ Pašto siuntimo mokestis į užsienio valstybes nustatomas pagal siuntos svorį ir derinamas individualiai.

⇒ Pristatymo terminas priklauso nuo užimtumo ir svyruoja nuo 10 iki 20 darbo dienų nuo apmokėjimo.