Prekės pristatomos visoje Lietuvoje ir užsienyje!

  I. Užsakymas

  • Po prekių nuotraukomis paspaudus nuorodą „Daugiau” rasite patogią užsakymo formą, kurią turėsite užpildyti. Užsakyti galite ir el. paštu: info@svajoniuvestuves.lt. Užsakymai priimami tik elektroniniu būdu. Jei norite užsakyti keletą skirtingų prekių (pvz.: kvietimus, stalo korteles ir stalo numerius), tuomet visą užsakymą galite atsiųsti į el. paštą info@svajoniuvestuves.lt ir mes jį sujungsime į vieną. Jeigu turėsime klausimų dėl Jūsų užsakymo, su Jumis susisieksime.
  • Kvietimų maketavimas ir teksto spausdinimas yra nemokami. Pastebėję klaidas tekste jas ištaisome, bet neprivalome. Todėl pasirūpinkite, kad tekstas būtų atsiųstas be klaidų. Prieš spausdinant, atsiųsime Jums maketą patvirtinimui. Minimali užsakymo suma – 25 € (pristatymo išlaidos neįskaičiuotos).
  • Svarbu, kad be klaidų pateiktumėte visą informaciją: vestuvinio kvietimo tekstą, pristatymo adresą, telefono nr. 

 

  II. Užsakymo apmokėjimas ir gaminio maketo patvirtinimas

  • Užpildę užsakymo formą ir išsiuntę mums, į Jūsų nurodytą el. paštą 24 valandų bėgyje išsiųsime laišką su sąskaita, kuriame bus informacija apie apmokėjimą. Už užsakytas prekes galite atsiskaityti pavedimu arba atsiimant gaminius.
  • Prieš pradedant gamybą atsiūsime gaminio maketą patvirtinimui. Pastebėję klaidas tekste jas ištaisome, bet neprivalome. Todėl pasirūpinkite, kad tekstas būtų atsiųstas be klaidų. Patvirtindami maketą, tuo pačiu patvirtinate, kad jame nėra klaidų ir jis yra tinkamas spausdinimui.
  • Jaunųjų ir svečių vardai į kvietimus taip kaip yra surašyti Užsakovo pateiktame dokumente.
  • Kvietimai, svečių susodinimo planai, palinkėjimų knygos ir kita atributika pradedami gaminti tik galutinai suderinus visas detales su užsakovu.
  • Siūlome pasirūpinti keliais papildomais kvietimais ar kitais gaminiais rezervui. Po užsakymo išsiuntimo ir pritrūkus norėsite užsakyti vieną papildomą kvietimą, jis Jums kainuos 200 % brangiau, 2-5 papildomus kvietimus – 50% brangiau. Užsakant didesnį kiekį – galioja minimali užsakymo suma – 25 eur. 

 

  III. Pristatymas

              Pristatymas Lietuvoje

⇒ Prekes pagaminame ir Lietuvoje pristatome per 8-12 darbo dienas nuo apmokėjimo. Terminas priklauso nuo užimtumo. Dėl tikslesnio termino prašome teirautis el. paštu.

⇒ Prekes pristato LP Express kurjeriai (lpexpress.lt) tiesiai Jums arba į visą parą veikiančius siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 – jau kitą darbo dieną po pagaminimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje:

  • 5 € – per LP Express kurjerį į namus ar į darbą
  • 3,5 € – į LP Express 24 terminalą. Pasirinkus šį pristatymo būdą būsite informuoti SMS žinute, kuomet prekė pasieks pasirinktą terminalą. Žinutėje rasite ir informaciją, kaip atsiimti siuntą. Pasirinkdami šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų mobilaus telefono numerį ir terminalo adresą. Terminalų sąrašą rasite čia:  https://www.lpexpress.lt/LP-EXPRESS-24/Vietu-sarasas.html. 

⇒ Pasirinkus pristatymą per kurjerį, prekės dažniausiai pristatomos darbo dienomis iki 16 val, todėl renkantis pristatymo adresą gerai pagalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Tokiu atveju geriau pasirinkite kitą pristatymo vietą, pvz. savo darbovietę. Prieš atvažiuodamas, kurjeris dažniausiai paskambina suderinti pristatymo laiką. Jei, dėl tam tikrų priežasčių kurjeris nepristatė siuntos – būtinai informuokite mus. Tokiu atveju pranešime Jums siuntos kodą, tada su LP Express kurjeriu galėsite suderinti naujas pristatymo detales.

             Pristatymas užsienyje

⇒ Prekės į užsienio valstybes siunčiamos registruota pirmenybine siunta.

⇒ Pašto siuntimo mokestis į užsienio valstybes nustatomas pagal siuntos svorį ir derinamas individualiai.

⇒ Pristatymo terminas priklauso nuo užimtumo ir svyruoja nuo 10 iki 20 darbo dienų nuo apmokėjimo.